Joanna Ronowska - Psychoterapia Gdańsk - Psycholog Gdańsk

O MNIEJestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.


Ukończyłam również roczne Studium Pomocy Psychologicznej i trzyletnie Studium Psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej "Trójmiasto" w Sopocie. Program studium spełnia merytoryczne i formalne standardy Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Uzyskałam także dyplom ukończenia trzyletniego zaawansowanego Szkolenia w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej dzieci i młodzieży Sekcji Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W latach 1998-2008 zdobywałam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, jako pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdańsku, a następnie od roku 2008 do 2015 w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia w Gdyni, gdzie prowadziłam indywidualną psychoterapię psychoanalityczną dzieci, młodzieży i dorosłych. Aktualnie współpracuję z Centrum Zdrowia Psychicznego „Optimmed” w Gdańsku.

W praktyce prywatnej prowadzę indywidualną psychoterapię psychoanalityczną z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, według standardów merytorycznych i etycznych wyznaczonych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej, którego jestem członkiem.


Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc systematycznie w seminariach psychoanalitycznych, konferencjach i wykładach, prowadzona przeze mnie praca podlega regularnej superwizji doświadczonych psychoterapeutów psychoanalitycznych i psychoanalityków, odbyłam również własną szkoleniową psychoterapię psychoanalityczną.

Projekt i wykonanie: DDC Web Design